Forum
Naaf voor MotoLita stuur

Beste clubleden,
Recentelijk heb ik een prachtig houten MotoLita stuur op de kop kunnen tikken met een originele naaf voor een Triumph Spitfire.
Het vervelende is dat de spline vertanding van de stuurstang van mijn Spit 1500 TC uit 1978 een andere diameter heeft dan de spline vertanding in het Moto Lita stuur.
Ik zoek dus eigenlijk een passende naaf voor het Moto Lita stuurwiel met juiste splinevertanding passend op de stuurstang van mijn Spit 1500 TC uit 1978.
Wie kan me helpen of weet waar ik een dergelijke naaf kan krijgen. (Modellen van voor 1978 zijn volop te krijgen)
Met hartelijke groeten,
Theo Schaap
06-11647093 of per mail theolies@ziggo.nl

Beste clubleden,
Via via ben ik terecht gekomen bij RSI parts in Boxtel en daar een juiste naaf op de kop kunnen tikken. De kunststof kappen van de stuurbehuizing moesten daarvoor wel vergroot worden maar met een fijne decoupeerzaag en netjes bijwerken met een half ronde zoetvijl krijg je het netjes pas.