Menu Sluiten

Forum

Het Forum wordt nog maar sporadisch door onze clubleden bezocht.
Heb je vragen over de spitfire dan kan je die beter in onze Facebookgroep "Triumph Spitfire Club NL" stellen.
Ben je lid van onze club, dan vind je in de map Documenten het bestand:
"Samenvatting van technische vragen gesteld op het Spitfire Forum" met meer dan 500 pagina's met technische onderwerpen

Nieuw lid Apeldoorn
 
Notifications

Nieuw lid Apeldoorn  

 
Daan Snijders
(@d-snijders)
Lid

Beste forum leden,

Mijn naam is Daan Snijders (1962) en sinds een paar weken trotse eigenaar van een spitfire MK3 uit 1968. Ik ben auto techneut van origine (HTS autotechniek 1984), maar al 30 actief in de automatisering. Vier jaar gelden begon het weer te kriebelen en mijn eerste projects was een MINI 1000 uit 1984. Nu dus een spitfire Mk3, en dit wordt een blijvertje. Het plan is om zo veel mogelijk zelf te doen, en ben al aardig bezig geweest. Ontsteking, koelsysteem, motor ophanging, kleppenstellen...en nog veel meer. Ik zal het forum zeer vaak bezoeken, vragen stellen en post plaatsen...en natuurlijk reageren als ik denk een bijdrage te kunnen leveren.

Ik hoop een aantal van jullie persoonlijk te kunnen ontmoeten op een van de evenementen.

Met vriendelijke groet, Daan Snijders uit Apeldoorn

Citaat
Geplaatst : 18-09-2016 6:34 pm
Jan Peter Mulder
(@janpeter-muldergmail-com)
Lid

Hoi Daan,

Leuk dat er weer een lid in Apeldoorn bij is. Ik kom zelf ook uit Apeldoorn en als je eens een keer met twee Spitjes een rondje wilt rijden langs Assel dan weet je dat er meer Apeldoorners lid zijn 🙂

Groeten,

Jan Peter.

 

ReageerCitaat
Geplaatst : 19-09-2016 3:58 pm
Daan Snijders
(@d-snijders)
Lid

Hoi Jan Peter, rondje Assel doe ik regelmatig...kom je vast snel tegen...en kunnen we een pit stop plannen in hoog soeren..

Groeten Daan

ReageerCitaat
Geplaatst : 21-09-2016 12:50 pm
Share: