Forum
Het Forum wordt nog maar sporadisch door onze clubleden bezocht.
Heb je vragen over de spitfire dan kan je die beter in onze Facebookgroep "Triumph Spitfire Club NL" stellen.
Ben je lid van onze club, dan vind je in de map Documenten het bestand:
"Samenvatting van technische vragen gesteld op het Spitfire Forum" met meer dan 500 pagina's met technische onderwerpen
even voorstellen
Even voorstellen,
Ik ben Joost , 50 jaar geleden geboren en woon in Duiven
Ik ben vast lid geworden omdat ik toch wel zeer binnenkort een Spitfire 1500 aan wil schaffen, iets wat ik al lang wil en nu eindelijk de ruimte hiervoor heb, en ik zoek dus.
Mijn bedoel is vooral om hier lekker mee te gaan rijden er aan te werken en vooral ervan te genieten.
En met werken eraan bedoel ik onderhouden maar niet restaureren, ben daar niet genoeg in geschoold
Van beroep ben ik zeeman en vaar op een weekdienst tussen Antwerpen en een paar havens in Finland op een soort veerboot,
Gegroet
Joost
Hallo Joost,
Welkom bij de club! Natuurlijk heb ke de aankoopadviezen gelezen op de site? En misschien woont er iemand bij je in de buurt die mee wil gaan kijken. Plaatwerkvervangen is overigens niet zo moeilijk hoor. Groeten uit Finland dus, jammer genoeg woon ik 200 km van de dichtstbijzijnde haven af, maar die is in Noorwegen. Succes en geniet!
Update,
Ik heb ondertussen een spitfire 1500 aangeschaft een groene uit 1976, heb er ook al wat aan lopen sleutelen.
Teflon ringen tussen bladveer gezet en achter nieuwe schokbrekers geplaatst.
En ik heb de vullingen van de stoelen vervangen wat wel nodig was ook.
Was leuk om te doen, en hij rijdt ook lekker.
groeten
Joost
Hartelijk welkom in de club, Joost. Heel verstandig dat je eerst contacten legt in de sfeer van de echte liefhebbers en dan pas een Spitfire koopt. Je hebt de hele winter nog voor je om tot een beslissing te komen en het mag je duidelijk zijn dat 'voor de winter' de meest auto's in de aanbiding komn. Keus te over! Kijk je ook even op www.triumph.nl, daar staan er ook verscheidene te koop die uit de sfeer van de echte liefhebbers komen. Zo'n auto 'uit de eerste hand' scheelt je zomaar € 1000,-, want een handelaar wil er ook 'wat' aan verdienen.