Menu Sluiten

Forum

Mistachterlicht
 
Notifications

Mistachterlicht  

 
Alex Smidts
(@a-smidts)
Lid

Sinds enige tijd dient mijn caravan voorzien te zijn van een mistachterlicht. Heeft iemand ervaring met een mistachterlicht op een Spit? Is dit wettelijk verplicht of is daarvoor ontheffing mogelijk zoals bijvoorbeeld voor de veiligheidsgordels. Mijn kentekenbewijs meldt letterlijk dat 'bevestigingspunten autogordels ex art. 66 sub r onder ii WVR niet verplicht'. Ik hoor graag de ervaringen.

alex smidts
"alles van waarde is weerloos"

Citaat
Geplaatst : 06-11-2006 1:44 am
jaap01
(@jaap01)
Lid

Als er op een aanhanger/caravan een mistachterlicht is gemonteerd dient deze te werken. Als de trekauto geen mistachterlicht heeft dan hoeft het mistachterlicht op de caravan/aanhanger niet te werken maar WEL aanwezig te zijn. (krom?) Kijk even op de RDW-site en de site van de CCN (caravanclub) hier vind je vast wel het e.e.a.

Succes

Spitfire 1500 - 1978
GT 6 MK1 - 1968

ReageerCitaat
Geplaatst : 06-11-2006 4:26 pm
Share: