Menu Sluiten

Forum

Het Forum wordt nog maar sporadisch door onze clubleden bezocht.
Heb je vragen over de spitfire dan kan je die beter in onze Facebookgroep "Triumph Spitfire Club NL" stellen.
Ben je lid van onze club, dan vind je in de map Documenten het bestand:
"Samenvatting van technische vragen gesteld op het Spitfire Forum" met meer dan 500 pagina's met technische onderwerpen

Linnen kap MKIII op...
 
Notifications

Linnen kap MKIII op frame 1500TC  

 
M. Pil
(@m-pil)
Lid

Weet iemand of de linnen kap van een MKIII ook op het frame van de 1500TC past?

Alvast bedankt voor jullie reacties!

Citaat
Geplaatst : 03-12-2012 5:30 pm
henkh
(@henkh)
Lid

Ik denk het niet, als je bijvoorbeeld op de site van Rimmerbros kijkt zie je dat de frames en kappen onderling nogal verschillen.

groet Henk

ReageerCitaat
Geplaatst : 04-12-2012 12:24 am
fournier
(@fournier)
Lid

Om te beginnen, is de voorruit bij de latere modellen hoger. Je ziet dat ook op plaatjes vanaf de zijkant terug in de veel hogere boog in het dak ter hoogte van waar het hoofd van de bestuurder ruimte moet hebben. Alles bij elkaar kom je toch wel in moeilijkheden wanneer je de drukkers rondom aan de onderrand van de kap op de koets wilt vastzetten.
Vergeet het maar.

ReageerCitaat
Geplaatst : 04-12-2012 1:03 am
M. Pil
(@m-pil)
Lid

Heren, dank!

Ik ging er al van uit, maar je weet maar nooit. Op Marktplaats wordt een MKIII kapje aangeboden. Misschien dat een ander meelezend clublid hier iets aan heeft.

ReageerCitaat
Geplaatst : 04-12-2012 10:02 am
Share: